back

biz kimiz?

Hakkımızda

Geçmişten miras kalan yüzlerce yıllık Gaziantep lezzetlerini sade, rahat ve şık bir ortamda lezzetseverler ile buluşturan Beyranistan Restaurant, kurulduğu günden bu yana geçmişin lezzetlerini günümüz ile buluşturma vizyonuyla hizmet vermektedir. Uzun yıllar önce dede mesleği olarak başlayan ve ustalığını atalarından alan İbrahim Deniz'in kurduğu Beyranistan, tarihi Çengelköy ve Beylerbeyi’de yöresel Antep mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinin yanı sıra yörenin kendine has tatlarından olan içerisinde bulundurduğu kuzu incikle lezzetine lezzet katan Beyran çorbası ile özdeşleşmiştir. Lezzetini bir defa tadanların kısa sürede müptelası haline geldiği Beyranistan'da ayrıca Akdeniz ve Ege mutfağının seçkin örnekleri de bulunuyor. Farklı seçenekler sunan menüler arasında mesleğine aşık İbrahim Usta'nın özenle seçtiği taze etin, yöresel lezzetlerle buluştuğu ve ustaların elinde hazırlanarak masalara geldiği iddialı menüler yer alıyor.

İşini, müşteri memnuniyeti anlayışıyla yapan işin ehli personeli ile titiz, hijyenik ve kaliteli bir hizmeti benimseyen mekan, ailelerin rahatlıkla gelebileceği ve insanların sohbetlerini keyifle yapabileceği İstanbul'u en nezih restoranları arasında gösteriliyor.

Tarihi Çengelköy ve Beylerbeyi’de misafirlerini ağırlayan Beyranistan'ın kurucusu İbrahim Deniz, herkesi bu lezzetlerin müptelası olmaya davet ediyor

-CHEF-
Pierre Gabant